KONST / Litografier / Färglitografi 16229052
nr 1622 9052
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Signerad och numrerad, EA upplaga 1X/XXX, Bladets mått: 29x24 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 39x35 cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:19:30
900 kr
1.200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson